LOTTO SYSTEMY

Witaj w świecie "LOTTO SYSTEMY EU"

Interesują Cię darmowe systemy lotto? Chcesz poznać przykłady systemów skróconych, w których pod każdą liczbę, możesz podkładać swoje własne typy? Nie chciałbyś skorzystać z darmowego generatora, który w mgnieniu oka, wybrane przez Ciebie liczby zamieni w gotowy system? System, który gwarantuje Ci wygraną przy trafnym typowaniu liczb? Serwis nasz publikuje gwarancyjne systemy skrócone do gry w Lotto "6 z 49" oraz Mini Lotto "5 z 42". Wszystko to w 100% bezpłatnie! Zapraszamy do krainy "Lotto Systemy"

Generator systemów o permutacji skróconej

Na stronie zatytułowanej "Generator Systemów Lotto i Mini Lotto", umieszczonej w menu pod "Generator" znajdziesz listę "lotto-systemów" nie tylko skróconych, ale i gwarancyjnych. Wszystkie masz jak na dłoni, tak do Lotto, jak i do Mini Lotto. Aby uruchomić generator do wybranego przez Ciebie systemu, wystarczy kliknąć w odpowiedni link. W puste pola generatora wpisujesz jedynie swoje liczby i otrzymujesz gotowy system. Taki, który przenosisz na kupony. Każdy system gwarantuje wygraną pod warunkiem, że trafnie wytypujesz twoje szczęśliwe numery. Do generatora systemów skróconych możesz przejść, klikając w ten link, albo jak już wspomniano, wywołać "Generator" w Menu głównym. Generator nasz używa tych samych schematów, które możesz obejrzeć i przeanalizować na stronach "Lotto 6 z 49" oraz „Mini Lotto 5 z 42”...

Darmowe systemy Lotto "6 z 49"

Szukasz darmowe systemy lotto 6 z 49? Systemy gwarancyjne i skrócone do gry na 6 skreśleń z 49 liczb? Systemy wykazujące matematyczną prawidłowość i porządek? Pod "Lotto 6 z 49" znajdują się darmowe lotto systemy, a raczej schematy liczb, w miejsce których należy podstawić właściwe, typowane przez ciebie. Schematy te służą do tego, byś mógł się z nimi zapoznać i ewentualnie szczegółowo przeanalizować. Poznać dogłębnie algorytmy systemów, gwarantujących ci wygraną.

Darmowe systemy Mini Lotto "5 z 42"

Lubisz grać w Mini Lotto? Zamierzasz grać systemem skróconym? Również z gwarancjami wygranych w przypadku trafnych typowań? Na stronie zatytułowanej "Darmowe systemy Mini Lotto 5 z 42", umieszczonej w menu głównym pod "Mini Lotto 5 z 42", masz gotowe schematy systemów skróconych z gwarancją wygranej. Wybierz z listy odpowiedni system, dokonaj analizy i zdecyduj czy sam będziesz się bawić w podstawianie swoich liczb, czy użyjesz do tego celu naszego generatora zakładów. Są to w pełni darmowe systemy Mini Lotto 5 z 42.

Informator o systemach skróconych

Jak tworzy się systemy skrócone? Czym różnią się systemy o permutacji skróconej od zakładów systemowych o permutacji pełnej? Jaką ilość zakładów musi posiadać system skrócony i jak go obliczyć, by uzyskać gwarancję wygranej. Czy teoretycznie wyliczona ilość zakładów wystarczy, by system zagwarantował wygraną? Czy można grać w Lotto oraz Mini Lotto na terenie Unii Europejskiej? Te i inne zagadnienia dotyczące lotto-systemów, znajdziesz poniżej.

Czym różnią się systemy skrócone od systemów pełnych?

W przeciwieństwie do zakładów systemowych o permutacji pełnej systemy skrócone posiadają większą rozpiętość liczb, a opłaty i możliwości uzyskania wygranej są bardziej zróżnicowane. Inaczej mówiąc, systemy skrócone dają możliwość typowania większej ilości liczb, np. 24, 30 i więcej, co przy stosowaniu systemów pełnych nie może mieć zastosowania, z uwagi na ograniczenie ilości typowanych liczb np. do dziesięciu, dwunastu lub trzynastu, w zależności od kraju, w jakim chcemy grać. Każdy, zamieszczony w naszej witrynie lotto system jest darmowym systemem skróconym, który gwarantuje wygraną określonego stopnia przy trafnym typowaniu wymaganej ilości liczb.

Jak tworzyć systemy skrócone z gwarancjami?

Do tworzenia systemów skróconych gwarantujących wygraną, potrzebny jest sytem pełny. System pełny zawiera wszystkie możliwe kombinacje szóstkowe. Jak wiemy dla lotto 6 z 49 liczb, ilość takich kombinacji wynosi 13.983.816. Zanim pełny system zaczniemy filtrować, musimy wpierw obliczyć minimalną ilość kombinacji szóstkowych dla systemu skróconego, który zagwarantuje nam odpowiednią wygraną. Obliczenia wykonujemy w oparciu o teorię rachunku prawdopodobieństwa. Następnie filtrujemy pełny system, pamiętając o tym, by utrzymać się w ramach jego minimum, bądź zbliżyć się do tego minimum, zachowując gwarancję trafienia (odpowiedniego stopnia wygranej).

Gdybyśmy chcieli zadać sobie trud, sprawdzilibyśmy, że teoretycznie obliczona ilość zakładów dająca gwarancję wygranej, w większości nie odpowiada prawdzie!

W losowych grach liczbowych, w których skreśla się 6 liczb, istnieją tylko dwa takie systemy. Tylko dwa, które pokrywają się z tymi obliczeniami.

Jednym z nich jest skrócony lotto system na 22 liczby, który zgodnie z obliczoną ilością zakładów posiada ich 77 i gwarantuje trafienie trójki przy założeniu, że w wybranych przez nas 22 liczbach trafiliśmy minimum 3 liczby spośród wylosowanych.

Drugim skróconym systemem lotto, który pokrywa się dokładnie z matematycznymi obliczeniami, dającym gwarancję trafienia piątki, jest system na 12 liczb, zawarty w 132 kombinacjach szóstkowych.

Przykład obliczeń dla systemu z gwarancją trójki na 22 liczby i 77 zakładów.

(22 × 21 x 20 : 1 × 2 x 3) : 20 = 77

Ktoś może zapyta, dlaczego dzielimy przez 20? Otóż dlatego, że chcemy mieć gwarancję trafienia trójki. Z sześciu liczb można ułożyć dokładnie 20 kombinacji trójkowych. Dlatego dzielimy przez 20.

To jest pierwszy system, którego teoretycznie wyliczona ilość typowań, starcza na uzyskanie wymaganej gwarancji, gdyż każda liczba w tym systemie znajduje się 21 razy i każda kombinacja trójkowa dokładnie 1 raz.

Przykład obliczeń dla systemu z 12 liczbami i 132 zakładami oraz gwarancją piątki?


Kombinując 12 liczb możemy opracować system z gwarancją piątki, na podstawie obliczenia:

(12 nad 5) : 6 = [(12 x 11 x 10 x 9 x 8) : (1 x 2 x 3 x 4 x 5)] : 6 = 132

To jest drugi skrócony lotto-system, przy którym wystarczy wyliczona ilość typowań, by uzyskać gwarantowaną piątkę przy pięciu trafnie wytypowanych liczbach.

Teoretyczne obliczenia systemów skróconych nie gwarantują wygranej?


Zgodnie z teorią matematycznych obliczeń, aby uzyskać gwarancję na czwórkę, musimy prawidłowo wytypować cztery liczby. Jeżeli do gry weźmiemy 12 liczb, to zgodnie z tą teorią, możemy ułożyć z nich 495 grup czwórkowych jak poniżej:

(12 nad 4) = (12 x 11 x 10 x 9) : (1 x 2 x 3 x 4) = 495

Wystarczy teraz 495 podzielić przez 15, ponieważ każde 6 liczb zawiera 15 kombinacji czwórkowych z czego, powstają 33 typowania, tzw. zakłady. Sprawdzając obliczony w ten sposób lotto system na 12 liczb, wyliczone 33 zakłady nie gwarantują czwórki. Gwarancję taką uzyskamy dopiero wtedy, gdy ilość kombinacji szóstkowych powiększymy do 42. Oznacza to, że ilość zakładów musimy powiększyć aż o 27%.

Plusy i minusy pełnych systemów lotto

Plusem przykładowego pełnego systemu na 12 liczb jest nie tylko to, że daje nam gwarancję trafienia 5-ki przy pięciu trafnych typowaniach, ale także to, że otrzymamy wypłatę za: 7 piątek, 105 czwórek i 350 trójek. (Nie będę się rozdrabniał w tym miejscu na ilość trójek z liczbą dodatkową czy plusem itp. itd., bo nie o to nam chodzi). Minusem tego systemu jest natomiast bardzo wysoki koszt.

Plusy i minusy skróconych systemów lotto.

W przykładowym, systemie skróconym „6 z 49” na 12 liczb, przy pięciu trafnych typowaniach otrzymamy wypłatę za: 1 piątkę, 15 czwórek i 50 trójek. Gwarancją i plusem tego systemu jest wielokrotnie niższy koszt oraz gwarancja trafienia piątki przy pięciu liczbach wylosowanych spośród liczb typowanych.
Systemy skrócone dają możliwość typowania większej ilości liczb, np. 10, 30, 33 lub jeszcze więcej, co przy stosowaniu systemów o permutacji pełnej nie może mieć zastosowania, z uwagi na ograniczenie ilości typowanych liczb. Każdy z zamieszczonych tutaj systemów skróconych lotto, gwarantuje wygraną określonego stopnia przy trafnym typowaniu wybranych przez grającego liczb.

Czy istnieją systemy lotto o wielkich gwarancjach wygranych przy niskich stawkach?

Powyższe wyjaśnienia są dowodem na to, iż twierdzenia o cudownych lotto-systemach oraz wielkich gwarancjach przy jednocześnie niskich stawkach nie posiadają najmniejszego uzasadnienia. Jeśli się gwarantuje wysoką wygraną przy niskiej stawce, to rzeczą oczywistą jest, że stopień trudności jest odpowiednio wysoki.

Wszystkie systemy, które znajdziecie w naszym serwisie, opierają się w pełni na bazie obliczeń w oparciu o powyższe tezy, które wykazują matematyczną prawidłowość i porządek.

Typowanie liczb w lotto.

Bądźmy szczerzy. Żadne lotto systemy nie zagwarantują nam wygranej, jeżeli do niego nie wybierzemy zbioru liczb, w którym znajdą się wylosowane. Najlepiej, gdyby istniał program do typowania liczb. Czy jest zatem jakiś sposób, aby wybrać te szczęśliwe?

Konkretną i wiarygodną odpowiedzią będzie to, że możemy zwiększyć jedynie swoje szanse na wygraną w lotto, stosując niektóre strategie oparte na matematyce! Programu, który przewidziałby jakie liczby, chociażby połowa z nich, zostanie wylosowana w najbliższym losowaniu, niestety nie ma. Faktem jest, że gry Lotto, jak i gry Mini Lotto są w dużej mierze grami losowymi, a zatem trudne do odgadnięcia. Gdyby było inaczej, to leżałbyś już dziś na wyspie, popijał tequilę i liczył swoje wygrane. Wyjaśnijmy sobie szczerze, nie jest to takie łatwe, jak niektórzy twierdzą. Podejdźmy do sprawy praktycznie i zarazem logicznie. Jak już wspomnieliśmy, lotto systemy pomogą nam w dużej mierze zbliżyć się do szansy na wygraną. To, że trudno jest odgadnąć zwycięskie liczby, nie oznacza, że jest to niemożliwe. Możemy zwiększyć naszą szansę, obierając odpowiednią strategię.

Systemy Lotto - strategia gry systemami!
Duży Lotek i Mini Lotek.

Zacznijmy od zorganizowania strategii gry Totolotka przy wykorzystaniu skróconych systemów dla Lotka 6 z 49 oraz Mini Lotka 5 z 42.

W pierwszej kolejności należałoby się zdecydować jaki rodzaj gry nas interesuje. Lotto z 49 liczbami i sześcioma skreśleniami albo Mini Lotto z 42 liczbami i pięcioma skreśleniami. Wybór odpowiedniej gry, a także szanse na wygraną są bardzo ważne. Tak Lotto, jak i Mini Lotto mówią nam, czego możemy się spodziewać, zanim wygramy. Również to, jakie lotto systemy mamy do dyspozycji oraz na jaką wygraną liczymy. Ważne jest, aby poznać i zrozumieć swoje szanse na wygraną. Znajomość szans na wygraną daje Ci możliwość wyboru, gdzie najlepiej wydać swoje pieniądze.

Przeanalizuj lotto systemy 6 z 49 liczb do gry zwanej jeszcze przez wielu graczy duży lotek. Sprawdź szansę na wygraną i wybierz odpowiedni system dla twojego budżetu i oczekiwań.

Przeanalizuj również lotto systemy do Mini Lotto 5 z 42 liczb. Szanse na wygraną w Mini Lotto są znacznie większe niż w Lotto 6 z 49 liczb, ale wysokość wygranych jest dużo niższa. To jest logiczne. Większość nie gra w Mini Lotto, więc może ty zagrasz w coś, co daje niższe wygrane, ale większe szanse na jej osiągnięcie. Nie każdy liczy na miliony. Niektórym wystarczy kilkaset tysięcy.

Lotto systemy a zwycięskie strategie.

Analiza Lotto 6 z 49.

1. Grający w Lotto chętnie skreślają liczby z kalendarza. Przykładowo daty urodzin, imienin albo rocznice. Liczby od 1 do 31 to najczęściej grane liczby. Pamiętaj o tym przy wyborze strategii. Dobieranie liczb wyższych może się opłacić.

2. Unikaj kombinacji liczb kolejnych, takich, które nigdy nie zostały wylosowane w Lotto, np. 1,2,3,4,5,6, aż po 44,45,46,47,48,49. To strata czasu i pieniędzy. Dotyczy to wszystkich kolejnych liczb od 1 do 49 włącznie.

3. W Lotto 6 z 49 skreślaj liczby, których suma wynosić będzie 135 do 165. Najniższa teoretyczna suma może wynosić 21 a najwyższa 279.

4. Unikaj mnożników liczb, takich jak 5,10,15,20,25,30 i temu podobnych również w Mini Lotto. Taka sekwencja liczb występuje sporadycznie.

5. Unikaj ciągu liczb pierwszych jak: 2,3,5,7,11,13,17,19,23,29,31,37,41,43,47. Do dziś nie wylosowano takich ciągów. Również liczb tworzących ciągi geometryczne, harmoniczne itp.

6. Unikaj ciągów arytmetycznych o różnicy 2,3 lub innych, które różniłyby się od siebie tą samą wartością.

7. Unikaj skreśleń sześciu liczb zewnętrznych lub 6-ściu liczb wewnętrznych, a w Mini Lotto 5-ciu zewnętrznych i pięciu wewnętrznych liczb. Występują tak samo sporadycznie, jak liczby parzyste i nieparzyste. Liczby zewnętrzne w Lotto 6 z 49 to: 1,2,3,4,5,6,7,8,14,15,21,22,28,29,35,36,42,43,44,45,46,47,48,49. Pozostałe to liczby wewnętrzne.

8. Same parzyste lub same nieparzyste liczby (przynajmniej w Lotto 6 z 49) występują nieczęsto, choć i w Mini Lotto jest to rzadki przypadek.

9. Nie używaj generatora liczb na "chybił trafił" To strata pieniędzy. Zamiast tego użyj systemu, w którym Twoje szanse na wygraną w Lotto lub Mini Lotto są znacznie większe.

10. Nie graj systemami pełnymi, np. 7 i więcej liczb w jednej kratce. To również strata pieniędzy. Koszt wysoki a szansa na wygraną mniejsza niż w systemach skróconych. Za tą samą cenę co systemy pełne, skrócone dają Ci możliwość gry większą ilością liczb. Wprawdzie wysokość wygranej systemem pełnym jest wyższa, ale szansa na trafienie jest niższa.

11. Nie graj schematami jak, poziomo, pionowo czy skośnie (po przekątnych).

Dobór i typowanie liczb do gry w Mini Lotto 5 z 42 bez użycia systemów skróconych.

1. W typowaniu liczb do Mini Lotto unikaj kombinacji pięciu kolejnych liczb, takich jak: 1,2,3,4,5, aż do 38,39,40,41,42. Od 1976 roku nie wystąpiła taka konstelacja ani razu.

2. Nie skreślaj mnożników liczb! Przykłady: 2,4,6,8,10, albo 3,6,9,12,15, również 4,8,12, 16, 20, także 5,10,15,20,25 i wszystkich następnych. Żadne z nich jak dotąd nie wystąpiły.

3. Tak jak w Lotto, również w Mini Lotto nie pojawiają się ciągi liczb pierwszych, jakimi są: 2,3,5,7,11,13,17,19,23,29,31,37,41.

4. Ciągi geometryczne i harmoniczne, także nie znalazły pokrycia w wynikach dotychczasowych losowań. Także arytmetyczne, które różnią się od siebie zawsze jednakową wartością, nie występują.

5. Nie używaj generatora przypadkowo losowanych liczb, jak "chybił trafił" itp. Szkoda pieniędzy na śmieciowe układy kombinacji. Korzystniejsze są gwarancyjne systemy do Lotto 6 z 49 oraz Mini Lotto 5 z 42. Te gwarantują przynajmniej jakąś wygraną.

6. Nie skreślaj więcej niż 5 liczb na jednym zakładzie, bo systemy pełne są drogie. Lepszym rozwiązaniem będzie, jak wspomniano powyżej, za taką samą kwotę, skreślić więcej liczb, zwiększając tym samym szansę na wygraną.

7. Tak samo, jak w dużym lotku, nie graj schematami pionowymi, poziomymi, ani skośnymi.

8. Używając gwarancyjnych systemów skróconych do Mini Lotto 5 z 42 (dotyczy to również systemów gwarancyjnych dla Totolotka 6 z 49), nie kasuj wspomnianych powyżej układów, w doborze liczb do gry systemowej, gdyż skasujesz tym samym gwarancje systemów.

9. Jeżeli skrócone systemy gwarancyjne do Mini Lotka nie satysfakcjonują Cię, to powinieneś wiedzieć jeszcze, że najczęściej wylosowane układy 5 z 42 to:

- trzy liczby parzyste w tym dwie liczby zewnętrzne,
- trzy liczby parzyste w tym trzy liczby zewnętrzne,
- dwie liczby parzyste w tym trzy liczby zewnętrzne,
- dwie liczby parzyste w tym dwie liczby zewnętrzyne.
Liczbami zewnętrznymi są: 1,2,3,4,5,6,7,8,14,15,21,22,28,29,35,36,37,38,39,40,41,42.

Wniosek

Korzystaj z darmowych systemów Lotto i Mini Lotto. Są to skrócone systemy matematyczne z gwarancjami, które zwiększają szansę na wygraną dzięki większemu zakresowi liczb.

Analizuj trendy i historię wylosowanych liczb. Może sam znajdziesz coś, czego my i inni nie zauważyli i nie wzięli pod uwagę w swoich systemach.

Uwaga!

Zastrzegamy sobie prawo do tego, że nie bierzemy żadnej odpowiedzialności za błędy, jakie mogą wystąpić w treści oraz systemach lotto zamieszczonych w naszej witrynie.

Wróć do góry strony